ANTI - PARASITE STAR

Produkt ANTI-PARASITE STAR bojuje čistou rozmanitou přírodou.
Cucurbita pepo – tykev turek – podporuje zdraví dolních cest močových a pomáhá udržovat zdravou funkci prostaty.
Efektivní složky z grapefruitových jadérek mohou přispět k mikrobiální rovnováze tělesných orgánů a tkání.
Allium sativum – česnek kuchyňský pomáhá zvýšit antioxidační kapacitu organismu a odolnost vůči stresu, pomáhá udržovat zdravou funkci jater a srdečního svalu, udržuje normální hladinu cholesterolu a krevních tuků, přispívá ke zdraví cév.
Syzygium aromaticum – hřebíček se získává z tropického, stále zeleného, stromu hřebíčkovce vonného. Jde o jeho sušená poupata, která se sklízejí ještě nerozvitá. Pro své výrazné aroma je součástí mnoha kořenících směsí. Hlavní složkou hřebíčku je hřebíčkové silice s fenolickou sloučeninou eugenol, která se pro své vlastnosti využívá ve farmacii.
Hřebíček napomáhá udržovat zdravé trávení i u osob citlivých na zvýšení úrovně žaludečních kyselin a podporuje chuť k jídlu. Přispívá ke správné funkci srdce a cév a stimulaci krevního oběhu. Pomáhá udržovat zdraví dýchacích cest a pohodu v ústech a krku. V organismu působí jako antioxidant. V neposlední řadě pomáhá udržovat libido.
Zingiber officinale – zázvor lékařský, v Indii známý pod názvem Adrak nebo také Sunthi, pochází z jihovýchodní Asie. Pro svou sladce pikantní chuť se pěstoval již ve starověké Indii a Číně. Svými účinky již po celá staletí napomáhá udržet zdravé trávení.
Pimpinella anisum – bedrník anýz – pochází z Egypta a Sýrie. Anýz je jedno z nejstarších a nejrozšířenějších koření, vyznačující se příjemnou sladkou vůní. V lidové medicíně napomáhá udržet zdravou funkci trávicího systému. Je přidáván i do dětských bylinných čajů.
Carica papaya – papája – rostlina, jejíž původní domovinou je jižní Mexiko a Guatemala. Dobře vyzrálé plody papáji jsou medově sladké a chutí připomínají ananasové melouny. Obsahují enzymy rozkládající bílkoviny a to hlavně papain, dále jsou obsaženy další podobné proteázy, chymopapain A a B amylázy, lysozym, lipáza a pektinesterasa. Mají velké množství vitaminu C, provitaminu A, hodně draslíku, fosforu, vápníku a železa.
Ficus carica – smokvoň obecná je stará kulturní rostlina, původem v jihovýchodní oblasti Malé Asie. Plody fíky jsou oblíbeným exotickým ovocem, ale zvláště ceněny jsou v lékařství a farmacii pro dobré trávení. Obsahují mnohé důležité látky, jako například vápník, fosfor, hořčík, železo, vitaminy B1, B2 a malé množství vitaminu C, dále až 50 % jednoduchých cukrů, rostlinný sliz, pektin, organické kyseliny.
Trifolium pratense – jetel luční – je léčivá droga. Obsahuje glykosid tricholin, silici, třísloviny, organické kyseliny flavonová barviva a pryskyřičnaté látky. V lidovém léčitelství se sbírají květní hlávky, ty se suší a pak se podávají v nálevu.
Hyssopus officinalis – Yzop lékařský pochází z Malé Asie a Středozemí. Ve střední Evropě se pěstoval od raného středověku, a to především v klášterních zahradách. Vědecký název Hyssopus vychází z hebrejského slova ezob, kterým byla označována posvátná, očisťující rostlina. Yzop lékařský je známá léčivka, obsahuje silice, třísloviny a flavonoidy, nať se používá i jako přísada do jídel a v kosmetice.
Gentiana lutea – hořec žlutý; jak již jeho název napovídá, mezi nejvýznamnější obsahové látky patří hořčiny (skupina sekiridoidů neboli iridoidních hořčin), dále alkaloidy, třísloviny, xanthony, minerální prvky a fytosteriny. Lze jej zařadit do skupin léčivých bylin, či jiných látek, označovaných jako amara či stomachika.
Mentha x piperita – Máta peprná patří mezi nejznámější léčivky. Hlavní složkou, kterou máta obsahuje je mentol, který vyvolává pocit chladu a znecitlivuje. Při vnějším použití je tedy výborná jako odvar na výplachy při bolestech zubů a dásní, přičemž zpříjemňuje a čistí dech. V lidovém léčitelství se od pradávna máta používala "na žaludek" a "na trávení". Šálek mátového čaje dovede potěšit během všedního dne i při slavnostnějších příležitostech a pomůže zažít těžší jídla.
Foeniculum vulgare – fenykl obecný je nám všem odjakživa známý především svou podporou normální činnosti střev a proti nadýmání. Se současnou podporou tvorby mléka tohoto využívají především kojící maminky. Účinky fenyklu obecného znali již staří Egypťané, Arabové a Číňané.

Doporučené dávkování
1 kapsle 2× denně.

Složení
Složení 2 kapslí: Syzygium aromaticum (hřebíčkovec vonný, květ, extrakt 4:1) 320 mg; Cucurbita pepo (tykev turek, semeno, extrakt 4:1) 250 mg; Allium sativum (česnek kuchyňský, cibulka, extrakt 4:1) 250 mg; Citrus paradisi (grapefruit, semeno, extrakt 4:1) 200 mg; Zingiber officinale (zázvor lékařský, oddenek, extrakt 4:1) 200 mg; Pimpinella anisum (bedrník anýz, plod, extrakt 4:1) 200 mg; Carica papaya (papája, list, extrakt 4:1) 200 mg; Punica granatum (marhaník obecný, plod, extrakt 4:1) 200 mg; Juglans cinerea (ořešák popelavý, kůra, extrakt 4:1) 112,4 mg; maltodextrin; citrusový pektin 80,5 mg; semena citrusových plodů (extrakt 4:1) 60 mg; Vaccinium macrocarpon (klikva velkoplodá, plod, extrakt 4:1) 50 mg; Ficus carica (smokvoň obecná, plod, extrakt 4:1) 50 mg; Tabebuia impetiginosa (Lapacho, PauD'Arco, kůra, extrakt 4:1) 24 mg; Trifolium pratense (jetel luční, Red Clover, květ, extrakt 4:1) 24 mg; protispékavá látka: oxid křemičitý; Gentiana lutea (hořec žlutý, kořen, extrakt 4:1) 6 mg; Hyssopus officinalis (yzop lékařský, nať, extrakt 4:1) 6 mg; Olea europaea (olivovník evropský, list, extrakt 4:1) 6 mg; protispékavá látka: stearan hořečnatý; Mentha x piperita (máta peprná, nať, extrakt 4:1) 4 mg; Foeniculum vulgare (fenykl obecný, plod dvounažky, extrakt 4:1) 4 mg. Želatinová kapsle.
Poznámka k produktům, které obsahují extrakty: V zájmu rychlejší orientace v množství aktivních látek je u extraktů uvedeno jejich skutečné (původní) množství.

20,00 €
nezahrnuje cenu dopravy